Listopad 2011

Dinosaurus roku 2011:Skupina D-vyhodnocení

28. listopadu 2011 v 20:38 | vendac

Takže,naše poslední skupins byla dnes uzavřena! Výsledky hlasování dopadly takto:

Pro kterého hlasujete dinosaura?
Dronte mauricijský25% (2)
Miragia12.5% (1)
Kentrosaurus25% (2)
Andrewsarchus25% (2)
Tyrannosaurus Rex12.5% (1)
Jak je patrné, do dalšího kola postupuje:Dronte mauricijský, Kentosaurus a Andrewsarchus. Dále celkově postupují tato pravěká zvířata: Einosaurus, Deinonychus,Spinosaurus, Parasaurolophus, Ouranosaurus, Stegosaurus, Phorusracos, Concavenator, Gorgonopsid, Liopleurodon, Amargasaurus,Dronte,Kentrosaurus a Andrewsarchus.
Z těchto 14 zvířat postoupí pouze 6. Hlasování potrvá do 6.12.2011.

Ceratopsidí soutěž- kolo 3

27. listopadu 2011 v 8:00 | vendac |  Soutěže
Toto kolo je poslední:

Ostatní ceratopsidi

1.Co znamená slovo Styracosaurus?

2.Kde byl nalezen Centrosaurus?¨

3.Kdo popsal Torosaura?

4.Jak dlouhý byl Pentaceratops?

5.Žil Chasmosaurus v Mexicu?

Triceratops na toulkách 14/30

26. listopadu 2011 v 11:28 | vendac |  Na toulkách
Dva mladí tyrannosauři se krčili za keřem. Nebyli moc zkušení, starý samec by si totiž na celé stádo najdenou nedovolil, ale mládí je mládí. Jeden z nich si moc jistý nebyl. Ten druhý však až nad míru. Proto hned vysartoval.První samec se chvíli rozmýšlel, ale pak vyrzail také. Tyrannosauři měli výhodu tu že většina torosaurů spala.Druhý T-rex se poněkud umoudřil a zastavil se. Začal tiše a pomalu našlapovat aby se žádný z dinosaurů nevzbudil. Pak oba změninili směr tak kde spalo malé mládě. To mládě bylo náhodou synem Toma. První Tyrannosaurus se už nemohl dočkat a provedl výpad. Druhý to po něm zopakoval. Mládě vyjeklo tak strašně že se Zelenáč probudil. Viděl jak dva teropodi pořádají kamarádovo dítě. To nemohl dopustit. Rozeběhl se a zarazil své rohy do prvního samce.Ten se otočil a snažil se ho marně kousnout do krku. Toho využil druhý samec a napadl zelenáče zezadu. Ten se otočil a praštil ocasem druhého samce, který dopadl na Toma, který se probudil. Tom spatřil své mrtvé mládě. Vyvřískl a hnal se na oba tyrannosaury. Nešťastnou náhodou narazil do Zelenáče a oba se skutáleli do řeky. Čvachtnutí ve vodě probudilo Křiklouna,Freda a nějakou torosauří samici.
Tom a Zelenáč útočí
Ta samice se jmenovala Jenny a byla to Tomova samice. Při pohledu na dítě se tak rozzuřila že napíchla prvního T-rexe na svoje rohy až zavřískl a zemřel. Druhý samec se postavil na nohy a zařval. Fred utekl. Křikloun a Jenny vyrazili téměř zárověň. Oba probodili Tyrannosurovi nohu a ten vyjekl bolestí. Tu se nad nimi objevil statný T-rex a děsivě zařval. Jenny i Křikloun běželi co jim nohy stačili. Běželi pořád, vůbec se nezastavovali. Až na jedné malé louce oba ceratopsidi zastavili. Křikloun se ohlédl a uviděl že Statný samec už zmizel. Nejdřív se zaradoval, ale pak mu došlo že se ztratili...
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
Jak to dopadne? Najde Jenny a Křikloun cestu z5? A co Tom a Zelenáč? Překvapte se příště.

Dinosaurus roku 2011: Skupina D

26. listopadu 2011 v 10:53 | vendac |  Soutěže
Omlouvám se, že jsem dlouhou dobu nepokračoval v stálé soutěži Dinosaurus roku. Nicméně už tu máme poslední skupinu D.Toto jsou kandidáti:

1.Dronte mauricijský
Dronte
2.Miragia
Miragia
3.Andrewsarchus
4.Kentrosaurus
Kentrosaurus
5.Tyrannosaurus rex
T-rex
Halsování potrvá do 28.listopadu 2011.